Działka na sprzedaż Knurów

679.00 m²
420,00 zł/m2
EXN-GS-1762
Oblicz ratę kredytu

285 180 zł

Działka na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty EXN-GS-1762
Powierzchnia 679,00 m²
Standard

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane o powierzchniach od 679m2 do 1026m2.
Teren niedawno podzielony,  płaski i ustawny. Działki posiadają drogę dojazdową z udziałami.
Teren w trakcie przyłączy wody, kanalizacji oraz studzienek.
Przyłącze prądu w granicy działek.
Okolica spokojna  i zielona, łatwy i szybki dostęp do dróg głównych, jak i autostrad.
Zapraszam do kontaktu: 664 257 655 po więcej informacji oraz na prezentację terenu.

 

Nasz Doradca bezpłatnie zweryfikuje Twoją zdolność kredytową oraz pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego.
Ubezpieczamy każdą transakcję, pomagamy w kompletowaniu niezbędnych dokumentów,  oraz we wszelkich formalnościach na całym etapie transakcji.

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i mogą ulec zmianie. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.